BABIES (3-5 lat)

Chcesz oswoić swojego malucha z językiem obcym? Zapisz go na zajęcia dla dzieci w wieku 3-4 lata. Zajęcia dla kilkuletnich dzieci to zabawa, śpiewanie piosenek, gry językowe, mini dialogi, nauka z wykorzystaniem płyt audio i DVD oraz różnorodnych materiałów wizualnych, a także ćwiczeń takich jak malowanki, wyklejanki i zabawy ruchowe.
350 zł za semestr
 • 15 spotkań x 45 minut w semestrze
 • 1 x w tygodniu
 • Osób w grupie: 5-10

KIDS (6 lat)

Wykorzystaj chłonny umysł i potencjał Twojego dziecka. Podczas zajęć wykorzystywane są zestawy ćwiczeń, gier i zabaw wspomagające proces nauczania. Poprzez indywidualne podejście do ucznia osiągamy to, co w nauce języka obcego jest najważniejsze - dzieci rozumieją język, czytają, piszą i komunikują się w sposób naturalny i bez stresu!
400 zł za semestr
 • 15 spotkań x 60 minut w semestrze
 • 1 x w tygodniu
 • Osób w grupie: 5-10

Funville (7-9 lat) dla początkujących

Funville to dwa poziomy kursu dla początkujących.
(Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Starters).

Funville to niewielka osada, która kiedyś zamieni się w przedmieścia. Blisko natury, wymarzone miejsce na pikniki w lesie i wycieczki na pobliską farmę. W małych sklepikach możemy kupować warzywa i owoce, a nawet zjeść smakołyki w lokalnym barze. Żeby zostać obywatelem Funville możesz kupić sobie jeden z niewielkich, wygodnych domków i cieszyć się urokami małego miasteczka. Poznasz też wszędobylskie Fuzzy Friends: Watsona, Howarda, Hugo i Werniego. Uważaj, jeśli trafisz na nie po drodze, lubią zadawać wścibskie pytania! Funville zalecany jest dla dzieci, które już rozpoczęły naukę pisania i czytają już w swoim języku.
700 zł za semestr
 • 30 spotkań x 60 minut w semestrze
 • 2 x w tygodniu
 • Osób w grupie: 5-10

FunTown (9-10 lat) poziom ponadpodstawowy

Funtown to dwa poziomy kursu dla dzieci, które opanowały poziom podstawowy.
(Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE - Movers).

Dla dzieci, które opanowały już podstawy i znają około 500-700 słów i zwrotów polecamy wycieczkę do Funtown! Tu rozwiną swoje wypowiedzi, wcielą się w mieszkańców miasteczka. Mogą robić zakupy, pytać o drogę, rozwiązywać problemy mieszkańców, trafią też na archeologiczne wykopaliska! Opanują także podstawowe czasy w jęz. angielskim, łącznie z Past Simple. Warto czasem także wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Funville, do lasu lub na farmę, by nacieszyć się urokami natury. Okazuje się, że Fuzzy Friends także lubią pomieszkiwać w Funtown! Pogawędzicie z nimi podczas porannego spaceru z psem, lub wycieczki do parku, odpowiadając na dociekliwe pytania. Poznacie także kuzynów Watsona - to Wynonna, Wendy, Whoosy i Wichita. Na poziomie Funtown dzieci opanowują ok. 1000 słów i zwrotów!
700 zł za semestr
 • 30 spotkań x 60 minut w semestrze
 • 2 x w tygodniu
 • Osób w grupie: 5-10

FunCity (10-12 lat) dla zaawansowanych juniorów

Funcity to dwa poziomy kursu dla zaawansowanych.
(Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE - Flyers).

Ponieważ mieszkańcy Funtown intensywnie pracowali nad rozwojem swoich umiejętności, udało im się rozbudować swoje miasto. Niegdyś maleńka osada Funville nagle stała się metropolią! Wysokie wieżowce drapią chmury, a mieszkańcy mogą wybierać między luksusowymi rezydencjami lub wspaniałymi apartamentowcami! Mogą także zyskiwać zupełnie nowe kwalifikacje i zmieniać zawody na bardziej intratne, założyć własną firmę, handlować nieruchomościami, prowadzić bank, lub prywatną klinikę! Możliwość zamieszkania w Funcity jest nagrodą dla dzieci, które uczą się języka już kilka lat! To miasto wielu możliwości! Karty akcji są pełne zabawnych zadań. A Fuzzy Friends zaskakują coraz bardziej rozbudowanymi pytaniami! Zapnijcie pasy, przed nami kolejne czasy!
700 zł za semestr
 • 30 spotkań x 60 minut w semestrze
 • 2 x w tygodniu
 • Osób w grupie: 5-10